Welcome to Comuna Scorțaru Nou, județul Brăila   Click to listen highlighted text! Welcome to Comuna Scorțaru Nou, județul Brăila Powered By GSpeech

folder Alegeri locale și europarlamentare 2024

Documents

pdf Propunerea SOS pentru funcția de primar și lista candidaților pentru alegerea Consiliului Local (12 downloads) New
pdf Hotărârea nr. 20 BEC și Lista de cadidați pentru alegerile Consiliului Local (37 downloads)
pdf Hotărârea nr. 19 BEC și OPIS centralizator al documentelor de candidatură pentru funcția de primar (31 downloads)
pdf Propunerea AUR de candidatură la alegerile locale pentru funcția de primar (6 downloads)
pdf Lista de candidați AUR pentru alegerea Consiliului Local (6 downloads)
pdf Propunerea PSD de candidatură la alegerile locale pentru funcția de primar (15 downloads)
pdf OPIS dosar propunere listă candidați pentru alegerea consiliului local al Scorțaru Nou (31 downloads)
pdf Proces verbal de afișare nr. 17 BEC (25 downloads)
pdf Proces verbal nr. 10 BEC privind completarea Biroului Electoral (29 downloads)
pdf Hotărărârea nr. 12 BEC privind numărul minim de 100 de susținători cetățeni cu drept de vot (22 downloads)
pdf Lista de candidați PNL pentru alegerea Consiliului Local (3 downloads)
pdf Propunerea PNL de candidatură la alegerile locale pentru funcția de primar (6 downloads)
pdf Convocator privind completarea Biroului Electoral cu reprezentanții partidelor parlamentare (31 downloads)
pdf Dispoziția nr. 60 privind personalul auxiliar BEC (6 downloads)